Akıllı Saat

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ

 

4-12 yaş grubu çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan MyKi Touch; 

Gerçek zamanlı GPS konum bilgisini gören , rahat ve kolay kullanıma sahip, tasarımı ile dikkat çeken Akıllı Çocuk Saatidir.

 

MyKi Touch Akıllı Çocuk Saatlerinin ithalat ve servis güvencesi Blink Bilişim tarafından sağlanmaktadır. Servis hizmetinde, bire bir değişim garantisi de sunulan MyKi Touch Akıllı Çocuk Saatinin özellikleri;

 

1) Dokunmatik, renkli ekran: 1.22inch dokunmatik renkli ekranı, 240x240 piksel çözünürlüğü ve ergonomik tasarımı sayesinde kolay kullanım sağlar. 

 

2) Telefon uygulaması ile 24 saat izleme: Android ve IOS uygulamaları ile telefonunuzdan 7/24 kesintisiz olarak çocuğunuzun nerede olduğunu izleyebilir, acil bir durum olduğunda tüm uyarı alarmlarını telefonunuzdan görebilirsiniz. 

 

3) Çift yönlü sesli arama: Ebeveyn tarafından belirlenen 20 adet güvenli telefon numarası tarafından çocuğun kol saati aranabilir; çocuk ise kol saati üzerinden yine ebeveynin belirleceği 10 adet numaraya arama yapabilir. 

 

4) Yardıçağrısı gönderme: Acil durumlarda çocuk kol saati üzerinden tek bir tuş ile ebeveyne SOS çağrısı gönderebilir. 

 

5) Saat çıkartıldığında alarm verme: Eğer çocuk saati koldan çıkarılırsa, ebeveyne anlık olarak uyarı gider. 

 

6) Güvenli alan belirleme: Ebeveynin belirleceği güvenli alanlara giriş-çıkış olduğunda uygulama üzerinden uyarı gönderilir. 

 

7) Kapalı alan Wi-Fi özelliği: Kapalı alanlarda wi-fi özelliği aktive edilerek bina içerisinde bile çocuğun tam konumunu takip edilebilir. 

 

8) Adım sayar özelliği: Myki Touch sadece konum göstermekle kalmaz, aynı zamanda çocuğunuzun sağlık durumuyla ilgili de bilgi verir. Günde kaç adım attığı bilgisi uygulama üzerinden ebeveyne de iletilir. 

 

9) Ortam dinleme özelliğiÇocuk aramaya cevap vermez ise, ebeveyn aramayı uygulama üzerinden cevaplayıçocuğun bulunduğu ortamıdinleyebilir ve güvenli olup olmadığını duyabilir. 

 

10) Pil seviyesi takibi: Uygulama üzerinden pil seviyesi takip edilebilir. Belli bir seviyenin altına düştüğü takdirde alarm üretilerek ebeveyn bilgilendirilir. 

 

11) Farklı ses tonu ve seviyesi: 3 farklı ses tonu ve 4 farklı ses seviyesi ile saat her ortamda kullanılabilir. 

 

12) Işıklı şarj kablosu: Işıklı şarj kablosu sayesinde gece lambası görevi görür. 

 

13) Görev tanımlama ve oyunÇocuğunuza diş fırçalama, uyku saati gibi ufak görevler tanımlayabilir ve bu görevler yerine getirildiğinde de uygulama üzerinden onu ödüllendirerek teşvik edebilirsiniz. 

 

14) Farklı renk ve aksesuar seçenekleri: Kız ve erkekler için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Aksesuarlar sayesinde kola takılarak yada boyuna asılarak kulanılabilir.

 

MyKi ™ GSM / GPS üzerinden 3-14 yaş arası çocukların takibi için kullanılabilecek profesyonel ve güvenli bir üründür.


Özellikler; 

Ekran
Renkli ekran ve yenilikçi arayüz


Melodiler ve Ses

Zil sesinin yanı sıra 3 zil sesi türü


GPS

GPS üzerinden açık alanda izleme


Çocuk için 2 Güvenli Bölge

Yeni, hızlı ve hassas Wi-Fi Güvenli Bölgesi


Aramalar

Ebeveyn tarafından tanımlanan 20 adet numaradan arama alır, acil durumlarda önceden tanımlı 3 adet numaraya cevap alana kadar sürekli arama yapar.


Işık şarj kablosu 
Akıllı titreşim

 

| Bilgi Formu

Bilgi Formu