Akıllı Şehirler

BLİNK GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ
  • IoT sistemleri şehirlerde; trafik, toplu taşıma, hava durumu, altyapı hizmetleri gibi şehri oluşturan unsurların izlenerek bilgi birikiminin sağlanması ve bu sayede şehir yönetimi çok daha etkileşimli ve hızlı hale getirilmektedir. Bu kapsamda Akıllı Atık Takip Sistemi, Demirbaş Takibi, Akıllı Aydınlatma Sistemi ve Uzaktan Sayaç Okuma sistemi gibi şehir hayatını temelinden değiştiren uygulamaların yanında Plaka Tanıma Sistemi ve Akıllı Park Sistemi de AVM ve şehir merkezlerinde önemli ölçüde güvenlik ve park kolaylığı sağlamaktadır.
  • Akıllı şehir, belediyelerin operasyonel verimliliğini artıran, şehir sakinleriyle daha detaylı bilgi paylaşımı sağlayan ve devlet hizmetlerinin kalitesi ile şehir yaşamını kolaylaştıran bilgi ve iletişim teknolojileri bütünüdür.
  • Akıllı Park Sistemleri, Dinamik Trafik Yönetimi, Akıllı Şehir Işıklandırması, Uzaktan Sayaç Okuma gibi sistemlerle şehir yaşamını zorlaştıran trafik ve park sorunu minimum a indirilirken enerji verimliliği üst seviyelere çıkarılabilmektedir.
 
Blink Mobil Takip Sistemleri

| Bilgi Formu

Bilgi Formu